Gørding Idræts- og kulturcenters repræsentantskabsliste

Gørding Lourup IF 8 repræsentanter: 

Preben Jørgensen
Nørregade 13
6690 Gørding

Jette Svenning
Østparken 21
6690 Gørding

H. P. Lauritsen
Østparken 9
6690 Gørding

Herman Sørensen
Nr. Høevej 6                                                                                                                                                                                                     6740 Bramming   

Peter Wildt Kristensen
Sejersgården 5
6690 Gørding

Klaus Mølvad Pedersen
Søndermarken 32
6690 Gørding

Helle Sølbæk Jahreis
Østparken 35
6690 Gørding

Palle Petersen
Kløvermarken 6
6690 Gørding


Kultur paraplyen 2 repræsentanter:   

Marianne Thøisen
Østparken 24
6690 Gørding

Inge Steffensen
Vestergade 14
6690 Gørding

Gørding Støtteforening 1 repræsentant: 

Poul Jæger
Søndermarken 10
6690 Gørding

Gørding KFUM Spejdere 2 repræsentanter:     

Lilian Rasmussen
Søndermarken 23
6690 Gørding

Michael Scharstein
Kløvermarken 42
6690 Gørding

Gørding Husholdningsforening 3 repræsentanter:   

Marianne Jensen
Nørregade 95
6690 Gørding


Gørding Sogneblad 1 repræsentant:

Henrik Pape Vestergaard
Søndergade 27
6690 gørding

Gørding Indre Mission 2 repræsentanter:

Kirsten Henriksen 
Den Røde Plads 12
6690 Gørding

Gørding Skole 2 repræsentanter:     


Landboforeningen i Gørding Sogn 2 repræsentanter: 

Kurt Bennedsen 
Sdr. Lourupvej 38 
6690 Gørding

Per Johansen
Nøråvej 8, Nørå

6740 Bramming


Gørding Hallens Venner 2 repræsentanter:     

Holger Svenning
Østparken 21
6690 Gørding

Jesper Petersen                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Willemoesgade 68 2.tv                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       6700 Ebjerg

Træningscentret 3 repræsentanter:     

Hans Kurt Jahreis
Østparken 35
6690 Gørding

Nina Jæger
Ilstedvej 8, Ildsted
6740 Bramming

Kenneth Grejsen Andersen
Nørregade 90B
6690 Gørding

Gørding Erhvervsforening 2 repræsentanter:

Tommy Sørensen
Stårupvej 7
6690 Gørding

Jesper Bennedsen
Lourupvej 13
6690 Gørding

Gørding Idræts- og Kulturcenter - Skolegade 14 - 6690 Gørding - Tlf.: 75 17 80 20 - Email: Hallen{at}goerding.dk